Puslapis 11

Atsiliepimai apie SOUTH GNSS

UNREAD_POSTParašytas: 29 Rgs 2022, 08:51
Mieras
Sveik,
būtų įdomu išgirsti atsiliepimus iš geodezininkų kurie naudojosi SOUTH prietaisais. Kaina naujų nedidele (naujas su kontrolieriu apie 2500 Eur,, naudoti dar pigiau).
Klausimas: ar matavimuose patikimi? Ar nušokinėja tiklsumas? Mačiau kaip tik forume pardavė N metų naudotą Lietuvoje, tai gal dirbti su jais galima?
Serviso aišku jiems Lietuvoje nerasi, bet retai jo ir prireikia :)

Re: Atsiliepimai apie SOUTH GNSS

UNREAD_POSTParašytas: 29 Rgs 2022, 16:56
Paulius
Dėl matavimų tai problemų nėra, jame stovi TRIMBLE BD970. Pastebėjau, kad išsidėvi apsauginis mygtuko sluoksnis, dėl to reik nuo pirkimo papildomai apsaugot apklijuojant lipnia juosta ar pan. Gaudo GPS, GLONASS, bet negaudo Galileo, o dabar jau paleidus ji ant Litpos rinkčiausi tik su visos aktyvuotom sistemom.
P.S. š čia apie senuką S82T :)

Re: Atsiliepimai apie SOUTH GNSS

UNREAD_POSTParašytas: 29 Rgs 2022, 19:48
zarys79
Normalūs kiniški prietaisai. South didžiausias Kinijos gamintojas (turbūt ir pasaulyje), kyšo valstybės ausys (kaip ir Huawei telefonų). Senesni naudoja senąją Trimblo (Pacific Crest) plokštę BD970 OEM. Naujuose - BD990 (brangu) arba įvairiausios kinų SinoGnss plokštės. Nauji imtuvai paprastai palaiko IMU ir FixedKeep (kelios minutės be interneto ryšio), gaudo trečios kartos Beidou satelitų signalą. Mechaniškai, manau, jie visai patikimi (bent jau taip parodė senieji). Nušokinėja daugiau mažiau visi, nes nemaža dalis matuotojų šventai tiki FIXu :) Matavimo tikslumas labiau priklauso nuo to kas spaudinėja mygtukus, nustatinėja programos parametrus, ir vertina matavimo subtilybes vietoje, nei nuo pačios "geležies".
Dirbti su jais galima, dėl serviso arba kontaktuoji tiesiai arba kreipiesi pas pardavėją.
Kainų tokių kaip 2500 Eur naujas visas komplektas nemačiau... Turbūt maišote su "plikos galvos" kaina...
https://globalgpssystems.com/?product_c ... pe=product