Sveiki, kolegos.
Gal kas nors turite susikūrę šabloną ir nustatymus medžiagai importuoti-eksportuoti iš Vilniaus plano SHP failų į GeoMap?
Aš kalbu apie komandos Import..., SHP, nustatymų failiuką *.dpf, kurį galima įsikrauti Load... mygtuku.
TomasGPS rašė:Jei nera tai jau nera,
kazkada buvau rades tool'sa, pabandyk paziureti ar tiks koks:
CAD irankiai
geocad rašė:Papildomų įrankių nereikia - AutoCAD'as gali importuoti shp failus.
Tik problemėlė tokia, kad reikia nurodyti, kad jei elektros kabelio atributas - žema įt., tai reikia dėti į sluoksnį 7258, jei aukšta - į 7260, o ne visus į vieną - Elektra.
Tai ir teiraujuosi, ar turi kas nuostatas, kuriose šie dalykai yra apibrėžti.
Kaip pasakytų Šerlokas Holmsas, galimi trys variantai:
1. Vilniuje nėra geodezininkų, kurie dirba GeoMap
2. Yra, bet jie neskaito šio forumo
3. Yra, jie skaito šį forumą, bet nesidalina informacija.
Atrodo, nieko nepraleidau.
Smaigas rašė:geocad rašė:Papildomų įrankių nereikia - AutoCAD'as gali importuoti shp failus.
Tik problemėlė tokia, kad reikia nurodyti, kad jei elektros kabelio atributas - žema įt., tai reikia dėti į sluoksnį 7258, jei aukšta - į 7260, o ne visus į vieną - Elektra.
Tai ir teiraujuosi, ar turi kas nuostatas, kuriose šie dalykai yra apibrėžti.
Kaip pasakytų Šerlokas Holmsas, galimi trys variantai:
1. Vilniuje nėra geodezininkų, kurie dirba GeoMap
2. Yra, bet jie neskaito šio forumo
3. Yra, jie skaito šį forumą, bet nesidalina informacija.
Atrodo, nieko nepraleidau.
Dar vieną praleidai, 4. Yra, skaito šį forumą, bet nedaro nuotraukų skaitmeninėje zonoje.
Aš asmeniškai save priskiriu prie punkto Nr. 1
TMZ rašė:Tada klausymas nr.2 --> Kaip be GEOMAP'o susidoroti su Vilniaus planu?