paul2000 rašė:Tomuxp rašė:Jūsų sitaucijoje (jei jum reikalingi tik plotai) eikite į http://www.maps.lt ir susiradę norimą vietą žemėlapyje pasirinkite funkciją "matuoti"-->"matuoti plotą". Tikslumas bus panašus kaip su telefono navigacija.
Dėkui už pasūlymą. Čia kaip ir būtų vienas iš variantų, bet maps.lt duoda atidėt tik penkis taškus, o pas mane yra žemės plotai iš kurių didžiausias turi bent jau 7,jei kalbant apie tikslesni atidėjimą, o matuojant tik plotą žinomą galima atidėt ir daugiau bet manau tokiu būdų paklaidą didėja . Kažkaip norėtūsi tiksliau tai padaryti ir techniškiau, bei įsikėlus į AutoCad'a galima visada paleist failą pažiūrėti, pamatuot kraštines ir panašiai, kai maps.lt tai daugiau vienkartinis pažiūrėjimas , bent jau mano supratimu.Pats esu inžinierius tik kitoje srityje todėl kažkaip norėtųsi šitą reikalą atlikt kaip galima tiksliau su turimomis priemonėmis. Negi nėra kitokio būdo, WGS koordinačių sistemos taškus užsinešti ant autocado privesti iki tam tikro mąstelio (pvz. 1:500) kad būtų juos galima po to pamatuoti panašiai kaip topkėse.
http://www.geoportal.lt/lvzfondas/zemelapis.aspx pasirinkes vietove galesi atideliot kad ir per 100 tasku