Plokščia ar Sferinė ?

Ne tik profesinės diskusijos ir informacija

Plokščia ar Sferinė ?

Aurimas.Ber » 22 Bal 2022, 09:50

Sveiki žemės matuotojai ir tyrinėtojai.
Turiu jums žiauriai keistą pasiūlymą, kuris gali pakeisti senai nusistovėjusias paradigmas kurios mums nuo vaikystės buvo diegiamos... tai yra... Kokia žemės forma.. ? :D :D visi juoksitės pačioje pradžioje, tačiau mūsų kolegos iš kitų šalių atliko tokį eksperimentą, kurį noriu pasidalinti su savo profesiniais kolegomis ir iškelti diskusiją.
Kaip jūs manote ar žemė tikrai yra apvali kaip mus moko mokyklose nuo 7metų ar vis tik gali būti ir kitaip?
Apačioje pridedu nuorodą, LT kalba 130min. apie tai kaip 7metus vykdė eksperimentą apie žemės formą.

Aš pats esu šokiruotas jų rezultatais... Prašau pasižiūrėkite ir pasidalinkite savo nuomonėmis. Ar čia fake...? Ar mums vis tik reikia susirūpinti kokia yra toji forma mūsų pasaulio kuriame gyvename nuo gimimo iki mirties?

Kas pasakys koks skirtumas, pasakysiu jūs neesate tikrieji matininkai/geodezininkai.... nes Jums skirtumas turi būti. Žemės tyrinėjimas tikro matininko širdyje, jam turi rūpėti. Ar Jums rūpi?

Jei taip laukiu nuomonių, prieš ir už... įdėkite kitas nuorodas kurios rodo jūsų tiesos versiją. Diskutuokime, nes tiesa tik tada gims. Aš būsiu iniciatorius, o jūs būkite koordinatoriai. Suraskime tiesą drauge, mūsų kolegos užsienyje (jei medžiaga tikra tiesa) atliko tikrai įdomią pradžią.

Tikiuosi neesate abejingi. Kad ir kokia kvaila atrodytų ši tema(pradžioje), bet Jums mieli kolegos turėtų tai rūpėti.
Senos paradigmos poslinkis gali įvykti, o tai gali pakeisti visą pasaulį.

Kokia Jūsų nuomonė? Ar turite argumentų kurie pagrystų vienokią ar kitokią nuomonę?

https://youtu.be/oBhdl29pfNM
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 08 Sau 2016, 09:28

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių