Tai va. Blogai įkeliami duomenys iš Sokkia SET530RK. Naudoju *Sokkia16 formatą.
Visų stočių instr. aukštis 100.00. Stočių kodai neteisingi - vietoj jų - instrumento aukštis.
Vaizdelis ir duomenys:
Gerardas rašė:Jeigu matavimus atliekate nuo tvirtų taškų kurių koordinatės yra žinomos, drąsiai galima matuotis iš karto reikalingoje koordinačių sistemoje, bet jeigu "varotės" ėjimą "žali" duomenys reikalingi ėjimo lyginimui.
p.s.
Kad ir kokiu būdu matuojate rekomenduoju registruoti ir "žalius" duomenis, tam atvejui, jeigu išeities duomenys būtų klaidingi arba matavimų metu netyčia įvestumėte neteisingą reikšmę (pvz.: stoties ar gairelės aukštis), tuomet visada galima persiskaičiuoti.
martynas35 rašė:Siaip kai reikia matuoti su taxeometru visada stengiuos pasidaryt ejima nuo tvirto tasko i kita tvirta ir isitikint kad ejimas teisingas
geocad rašė: ... visada registruojam tik žalius duomenis.
MariusM rašė:geocad rašė: ... visada registruojam tik žalius duomenis.
Kuo skaičiuojat ir lyginat? Geomap'u?