Sveiki,
turiu bėdą, braižau geomap 2009, o Širvintai tikrinimą atlieka geomap 2011. Pas mane klaidų ner, brežinys tvarkingas, o pagal 2011 ale beveik visi objektai netinkami. Kame reikalas?
geocad rašė:Tame ir reikalas, kad pas tave 2009.
Skiriasi tikrinimo procedūra.
Infoeros sprendimas - atsinaujink.
O šiaip - ieškok draugo, arba naudokis Infoeros online įrankiu - GISDT Web, arba reikalauk iš jų, kad patys patikrintų.
Paulius rašė:Sveiki,
turiu bėdą, braižau geomap 2009, o Širvintai tikrinimą atlieka geomap 2011. Pas mane klaidų ner, brežinys tvarkingas, o pagal 2011 ale beveik visi objektai netinkami. Kame reikalas?
Wingis rašė:Problema su GeoMap 2008.
Teko perinstaliuoti.
Daug kas neveikė (tinkamas atributinių lentelių prikabinimas)
Su tuo šiaip taip susidorojau.
Liko šulinių kortelės.
Kiek supratau, mano GeoMap'o versija 5.0, o atnaujinimai yra versijai 5.1.
Gal kas turi parsisiuntęs GeoMap 2008 5.1 versiją, nes prie Infoeros
programų atnaujinimo pavyksta prisijungti tik prie naujausios - GeoMap 2013.
Tinklalapis http://update.infoera.lt/soft/GeoMap_2008_5.1.rar