Re: Nesklandumai
Parašytas:
13 Lap 2015, 15:52
gps
JOOO Geomatininkas velkasi visiškai, negana To RC atjungė kitas paslaugas tikrinant CAD failus, čia kaip su naftotiekiu "Družba", apgavo mus kaip obuolius atsieit laikinai, o nžt skyriai kažkodėl naudojasi pilnomis paslaugomis, kaip suprasti Alio RC, ar negėda.
Re: Nesklandumai
Parašytas:
25 Lap 2015, 10:03
Fluger
Geomatininkui nuo pat ryto labanaktis
Re: Nesklandumai
Parašytas:
15 Gru 2015, 10:24
henrisk
keistai veikia sistema, atidaviau užsakovui parengtą pagal specifikaciją bylą ir grąžino su klaidomis. Neteisingą kadastro vietovės kodą buvau įrašęs, bet patikrinus per Geomatininko dwg patikrą rodo kad viskas ok
Re: Nesklandumai
Parašytas:
08 Vas 2016, 10:28
Milky-Way
Sveiki, ar yra kas pridavinėjot elektroninę bylą, pasirašytą mobiliu parašu
Re: Nesklandumai
Parašytas:
18 Bal 2016, 14:13
Milky-Way
Ar kas susidūrėt, kad "Geomatininkas" savikontrolėj, tarp geodezinių rodo 0,0m kaip ir viskas ok. o ištikro yra likęs tarpas, pasirodo, kad programa nemato tarpų
Re: Nesklandumai
Parašytas:
18 Bal 2016, 16:52
Saulius
Milky-Way rašė:Ar kas susidūrėt, kad "Geomatininkas" savikontrolėj, tarp geodezinių rodo 0,0m kaip ir viskas ok. o ištikro yra likęs tarpas, pasirodo, kad programa nemato tarpų
Sveiki,
Visiškai teisingai - tarpai Geomatininke nėra tikrinami.
Tikrinai tik persikirtimai.
Na o tarpas gali būti "normalus" tarpas/praėjimas/pravažiavimas tarp sklypų.
Re: Nesklandumai
Parašytas:
18 Bal 2016, 16:57
Saulius
henrisk rašė:keistai veikia sistema, atidaviau užsakovui parengtą pagal specifikaciją bylą ir grąžino su klaidomis. Neteisingą kadastro vietovės kodą buvau įrašęs, bet patikrinus per Geomatininko dwg patikrą rodo kad viskas ok
Sveiki,
Neteisingas Kadastro vietovės kodas reiškia kad ne tos kadastro vietovės kodas, ar kad visai nėra tokios kadastro vietovės?
Į Geomatininką dedant dar ne viskas sutikrinama - po truputį didiname tikrinamų duomenų kiekį.
Re: Nesklandumai
Parašytas:
19 Bal 2016, 09:22
Milky-Way
Mano atveju tarpas nenormalus iki 40cm , ir tai nei kelias , nei takelis. Ir vizualiai sužiūrėt tokį tarpą kai liniją ilga su daug taškų, labai greit gali kažką praleist, pasitikėjau , kad programa fiksuoja klaidas
Re: Nesklandumai
Parašytas:
09 Bir 2016, 12:57
Milky-Way
Galėtų "Geomatininkas" atsinaujint ortofoto, kažkaip atsilieka
Re: Nesklandumai
Parašytas:
01 Rgp 2016, 19:36
darbas.geodezija
Kodėl nepranešate, kad nuo 17:00 h GeoMatininkas neveiks?
Juk apie tai nevieną kartą buvo kalbėta...