Darbas Australijoje

Ieškantiems ir siūlantiems, darbą bei praktiką

Moderatorius: Andrius P.

Darbas Australijoje

Ramaas » 14 Geg 2022, 08:10

Sveiki,

Tikriausiai kaip ir visur, šiuo metu Australijoje jaučiamas darbuotojų trūkumas. :)
Mano kompanija ieško įvairaus lygio ir tipo geodezininkų, skenuotojų, 3d Revit/ Rhino modeliuotojų, BricsCad/AutoCad Drafterių ir pan.

Yra daugiau nei kelios atviros pozicijos beveik visuose didžiuosiuose Australijos miestuose.
https://www.veris.com.au/careers/vacancies
Kai kurių pozicijų nėra paminetų.

Darbui reikalinga sponsorinimo viza (https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/g ... erm-stream). Dažniausiai viza imama 4 metam. Viza, atskraidinimo ir pradinio apgyvendinimo kainų klausimas jau derinamas per intervą.
Kad gauti vizą pofesija PRIVALO įeiti į šitą (https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/w ... ation-list) sąrašą, ir tada iš atitinkamo 'Assessing Authority' gauti 'skills assesment'. Kaip pavyzdys VGTU geodezijos (surveying 232212) bakalaurą tikrina SSSI ir man buvo gana lengva įrodyti, kad atitinka australišką laipsni.


Šiaip turint bakalaurą ir apie 1-2 metus patirties, alga būna $40+ AUD per valanda. Kiek žinau katik baigę mokslus geodezininkai gauna apie 32+.
Standartinės darbo sutartys būna 38 val per savaitę. Kaupiama 20 dienu atostogų. Ar gaunamas valdiškas automobilis priklauso nuo pozicijos -kiek dienų per savaitę būnama objekte, o kiek ofise. Tunelių arba atviros kasybos (FIFO) geodezininkai dažniau dirba apie 10-12 val per dieną ir už daugiau.

Jei sudomino ar turit dar klausimų parašykit man į privatą.
Vartotojo avataras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 14 Geg 2022, 07:29

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių