Saulius rašė:Sveiki,
Laukiame atsiliepimų dėl Geomatininko greičio.
Prieš 2 savaites migravome į naujus galingus serverius. Statistika rodo, kad programa veikia labai sparčiai net ir prisijungus 400 vartotojų.
jaučiasi vėl sulėtėjimas...
Saulius rašė:Sveiki,
Laukiame atsiliepimų dėl Geomatininko greičio.
Prieš 2 savaites migravome į naujus galingus serverius. Statistika rodo, kad programa veikia labai sparčiai net ir prisijungus 400 vartotojų.
Geoingrida rašė:Kas čia nutiko, kad parengus žemės sklypo planą su Geomap2016 pagal registrų centro specifikaciją, atliekant brėžinio atitikimo standartui tikrinimą registru centro internetiniame puslapyje yra nurodoma, kad brėžinys neatitinka specifikacijos, nors praeitą savaitę DAR atitiko. Įdomumo dėlei pasitikrinau visus anksčiau parengtus brėžinius, visi pasirodo yra klaidingi, nes neteisingai nurodytas unikalus Nr. arba kadastrinis Nr. arba abu (nors jie nurodyti teisingai). Gal kas susidūrėte su panašia problema?
Geoingrida rašė:Tam duomenų bloke? Tai po konvertavimo ir aš įvedu unikalų.. :/ bet vistiek rodo klaidas. Tai jie čia kažkokius naujimus daro ar ką? Galėtų ir informuoti tada...
Pasirodo, net įregistruotų žemės sklypų planai tik dalinai atitinka specifikaciją, nes yra kažkokių klaidų (paveiksliukas).
Registrų centrui kaip visuomet ,,pavyksta" prisiskambinti..
Geoingrida rašė:Tam duomenų bloke? Tai po konvertavimo ir aš įvedu unikalų.. :/ bet vistiek rodo klaidas. Tai jie čia kažkokius naujimus daro ar ką? Galėtų ir informuoti tada...
Pasirodo, net įregistruotų žemės sklypų planai tik dalinai atitinka specifikaciją, nes yra kažkokių klaidų (paveiksliukas).
Registrų centrui kaip visuomet ,,pavyksta" prisiskambinti..