Carlson SurvCE ir SurvPC

Visa, kas susiję su matavimo prietaisais - totalinėmis stotimis, GPS imtuvais ir pan.

Carlson SurvCE ir SurvPC

G3D » 26 Rgp 2020, 14:50

Svarbu visiems naudojantiems ar norintiems įsigyti vieną populiariausių, JAV kompanijos Carlson Software Inc. lauko matavimo programą Carlson SurvCE ir SurvPC. Šiuo metu išleista naujausia 6.07 versija iki kurios gali atsinaujinti visi esami vartotojai turintys senesnes versijas už mažiausią kainą. Taipogi sudaromos geriausios sąlygos Stonex SurvCE ir Spectra Precision Fast Survey versijų turėtojams, pereiti prie originalios Carlson SurvCE ir SurvPC programos. Geriausios kainos pasiūlymas galioja ir norintiems įsigyti naujai.
Su Carlson SurvCE ar SurvPC galite pilnai valdyti Geomax, Spectra Precision, Leica, Satlab, Stonex, Altus, Hi-Target, South, CHC, Topcon ir kt. gamintojų GNSS imtuvus bei robotizuotus tacheometrus, o su moduliu "Hybrid+" sujungti GNSS imtuvą ir robotizuotą tacheometrą į vieną matavimų kompleksą. Programos "Advanced Roading" modulis idealiai pritaikytas atliekantiems matavimus prie kelių ar geležinkelių infrastruktūros, o "Powered by Esri®" GIS formato .shp palaikymo technologija, užtikrina pilną GIS duomenų bazių suderinamumą.
Taigi nebūkite pririšti - našiai ir produktyviai valdykite Jums reikiamą techninę įrangą Carlson SurvCE ar SurvPC programos pagalba.
Rekomenduojame rinktis ir Carlson techninę įrangą: naujausią Carlson BRx7 su IMU posvyrio kompensavimo technologija, bei tikriausiai tiksliausią rinkoje, Carlson NR3 GNSS imtuvus, lauko kompiuterius RT4, Surveyor2 ir Mini2.
Autorizuotas Carlson Software Inc. atstovas Lietuvoje - UAB Geodezija 3D tel. +37064022562, +370 68353375
Prikabinti failai
SurvCE_PC atnaujinimas.jpg
SurvCE_PC atnaujinimas.jpg (750.07 KiB) Peržiūrėta 384 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Dalyvis
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 25 Geg 2018, 12:31

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias